Про Благодійний фонд “Нове відродження України”

Благодійний фонд “Нове Відродження України” створений у 2015 році. БФ “Нове Відродження України” заснували Патріоти України, що з березня 2014 року, приймають участь в АТО в складі добровольчих батальйонів.

“Протягом довгого часу, ми стикались з труднощами які супроводжують наших бійців та добре розуміємо потреби армії. Переваги нашого фонду – можливість визначити найбільш важливі потреби бійців АТО, зробити закупку за оптимальними цінами, та вибрати найбільш якісний товар. Привезти необхідне на самий “передок”. Співпраця з нами це оптимальна можливість допомогти український армії та окремим бійцям”,

2015 рік, волонтери БФ “Нове Відродження України”

БФ “Нове Відродження України” надає допомогу ЗСУ, добровольчим батальйонам, ТРО та іншим військовим формуванням, що стоять на захисті України; допомагає родинам Героїв Небесної Сотні та родинам загиблих військових; військовим медичним закладам; постраждалим від наслідків військового вторгнення росії на нашу землю – внутрішньо переміщеним особам, дітям сиротам, людям похилого віку.

БФ “Нове Відродження України” бере участь та допомагає у сприянні і реалізації програм з психологічної та фізичної реабілітації Захисників України та їх родин,  допомагає у впровадженні проєктів по збереженню пам’яті Героїв Небесної Сотні/АТО/ООС.

Долучайтесь до нас! Допомогти може кожен! Україна існує тому, що є Ви!

З повагою,

Керівник БФ “Нове Відродження України”, Цепун Юлія Миколаївна

Засновник БФ “Нове Відродження України”, Бондаренко Ярослав Володимирович