Без категорії
Чекаємо Ветеранів, Військових, Майданівців, Волонтерів на відпочинку та реабілітації!, – засновник ІРЦ “БАЗА 4.5.0.” Ярослав Бондаренко

Чекаємо Ветеранів, Військових, Майданівців, Волонтерів на відпочинку та реабілітації!, – засновник ІРЦ “БАЗА 4.5.0.” Ярослав Бондаренко

Гарний день. Засновник спортивних психологічно-реабілітаційних зборів “ПЛЕЧЕ ПОБРАТИМА” та наш головний чемпіон з серфінгу Сергій Храпко прибув у “Х-Парк” трохи поплавати і заразом провести водний “аудит” локації військового інноваційно-реабілітаційного центру “БАЗА 4.5.0.”.
Все було суперово, локація на місті, хвилі в Дніпрі є, водичка тепла та мокра, але по прибуттю до берега перевірка була провалена, каже: “мотор був дуже слабенький”… )))
Розумію Сергія, бо після сьорфу за катерами йому байдарка та Бондаренко з веслом – то небо та земля )))

Мені десь соромно, але я признаюсь, що Сергій на сьорфі катається краще ніж я. Хто не бачив:

Без меж: Найкраща реабілітація поранених військових на серфі – ІРЦ “БАЗА 4.5.0.”/ X-Park / Екстрім парк / парк Муромця

Але маю відмазку, бо тренуваннями в нас займається чемпіон та Президент федерації вейкбордингу Юрій Зозуля , і за весь час, ми змогли приділити собі увагу лише раз. В мене було лише одне фахове тренування, тобто я ковтав воду лише раз, а Сергій випив “пів Дніпра” )))

До речі, Юрій Зозуля дав команду поставити сьорф і Юлію Цепун, мабуть, щоб мені буде вдвічі соромно… 🙂

Чекаємо Родини Ветеранів, Військових, Майданівців, Волонтерів на активному відпочинку та морально – психологічній реабілітації на ІРЦ “БАЗА 4.5.0.”!

Військовому інноваційно-реабілітаційному центру “БАЗА 4.5.0.” – бути!

База 4.5.0. Юрій Зозуля, Юлія Цепун, Сергій Храпко, Ярослав Бондаренко
Команда ІРЦ “БАЗА 4.5.0.” Юрій Зозуля, Юлія Цепун, Сергій Храпко, Ярослав Бондаренко

– Ярослав Бондаренко, військовий, волонтер, засновник БФ “Нове Відродження України”, засновник та координатор військового інноваційно-реабілітаційного центру “БАЗА 4.5.0.”

#База450 #реабілітація #відпочинок #ХПарк
#Храпко #Цепун #Зозуля #Бондаренко

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *