Без категорії
Герою, ти нам потрібний не тільки на полі бою!, – засновник ІРЦ “БАЗА 4.5.0.” Юрій Зозуля

Герою, ти нам потрібний не тільки на полі бою!, – засновник ІРЦ “БАЗА 4.5.0.” Юрій Зозуля

Герою, ти нам потрібний не тільки на полі бою.????????????????
Розбудова великої реабілітаційної зони для захисників та поранених на базі парку «Борців за незалежність» є знаковою для парку Муромець, де як і 10 століть тому знаходиться застава захисників Києва від східної орди та спортивний парк з базою реабілітації 4.5.0.
Рашиська війна багато вбиває, а ще в рази більше калічить військових та цивільних, що потребує значного розширення інклюзивних та безбар’єрних зон та обладнання фізичної та психологічної реабілітації.

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. З нагоди цієї події, разом з Департамент суспільних комунікацій КМДА відпрацьовується рішення щодо допроектування та значного розширення локацій для відновлення та реабілітації військових.
Запрошуємо всіх експертів та проектантів з розбудови інклюзивних безбар’єрних зон, та всіх меценатів, хто бажає долучитися до створення інноваційного водного центру відновлення та реабілітації захисників та поранених.
Слава Україні. ????????????????

– Юрій Зозуля, військовий, волонтер, засновник “Х-Park”, засновник та координатор військового інноваційно-реабілітаційного центру “БАЗА 4.5.0.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *