Без категорії
Військовий інноваційно-реабілітаційний центр “База 4.5.0.” – 5 років волонтерської роботи. ВІДЕО

Військовий інноваційно-реабілітаційний центр “База 4.5.0.” – 5 років волонтерської роботи. ВІДЕО

“База 4.5.0.” – волонтерська ініціатива з реабілітації військових та ветеранів за 5 років перетворилася у важливий та необхідний проєкт. На території столичного Парку “Муромець” (спортивно розважальний комплекс “X-Park”) розпочато створення військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0.”.

Команда Xpark та волонтери Інноваційного реабілітаційного центру “База 4.5.0.” супроводжують фізичне і психологічне відновлення поранених військових та цивільних, проводять адаптацію до цивільного життя. Війна постійно додає поранених захисників, які потребують уваги та допомоги у відновлені психічного та фізичного стану, особливо це стосується молодих воїнів, хлопців та дівчат, для яких поранення призводить до розпачу та депресії.

Реабілітологи та інструктори ІРЦ «База 4.5.0» підбирають прогресивні методики відновлення під особливості військових з інвалідністю, створюються нові майданчики для тренувань, спілкування, психологічної реабілітації, розважальні активності на воді та інклюзивні види спорту. Проведення змагань серед захисників з постфронтовими травмами Ігри нескорених та Kozak Challenge дають потужний поштовх до спортивної підготовки захисників та досягнення цілі — перемоги в змаганнях, – це один з принципів роботи з пораненими унаслідок російської агресії в ІРЦ «База 4.5.0».

“Герою, ти нам потрібний не тільки на полі бою. Розбудова великої реабілітаційної зони для захисників та поранених на базі парку «Борців за незалежність» є знаковою для парку Муромець, де як і 10 століть тому знаходиться застава захисників Києва від східної орди та спортивний парк з базою реабілітації 4.5.0.”,

– Юрій Зозуля, військовий, волонтер, засновник та координатор ІРЦ “База 4.5.0”, засновник столичного екстрим парку  “Х-Park”.

“Усі наші герої мають відчути підтримку та повагу суспільства, тому ІРЦ «База 4.5.0» запрошує ветеранів та волонтерів до команди. Необхідна також підтримка донорів та меценатів, адже потрібне особливе спортивне спорядження для різних видів травм”,

– Юлія Цепун, волонтер, засновник та координатор ІРЦ “База 4.5.0”, засновник ГО Родини “Небесної Сотні”, Президент БФ “Нове Відродження України”.

“Ми працюємо над концепцією створення військового інклюзивного безбар’єрного реабілітаційного центру “База 4.5.0″ – це вкрай необхідний та важливий проєкт для наших військових та ветеранів. Сподіваємося найближчим часом реалізувати його та стати прикладом для інших міст України, так як подібні центри вкрай необхідні всюди. Закликаю фахівців та меценатів долучатися та допомагати”,

– Ярослав Бондаренко, військовий, волонтер, засновник та координатор ІРЦ “База 4.5.0”, засновник БФ “Нове Відродження України”.

Наразі, при підтримці меценатів з партії “Європейська Солідарність” проєкт стартував – створення військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0.” вже на стадії розробки проєктної документації, якою займаються фахівці студії універсального дизайну “ORFO”.

Долучайтесь до проєкту “База 4.5.0.” – військовий інноваційно-реабілітаційний центр!

Підтримати проєкт:

Для фізичних осіб у національній валюті (UAH):

Карта Приват Банку

5169335100304936

БО БФ НОВЕ ВIДРОДЖЕННЯ УКРАIНИ

Призначення платежу: проєкт “База 4.5.0.”

 

Реквізити для платежів у національній валюті (UAH):

Найменування отримувача

БО БФ НОВЕ ВIДРОДЖЕННЯ УКРАIНИ

Код отримувача: 39649238

Рахунок отримувача у форматі згідно стандарту IBAN:

UA583366770000026001052562336

Найменування банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Призначення платежу: проєкт “База 4.5.0.”

За більш детальною інформацією телефонуйте: 067-443-9999

З повагою, засновники/координатори проєкту:

Юрій Зозуля Юлія Цепун Ярослав Бондаренко
На фото: Юрій Зозуля, Юлія Цепун, Ярослав Бондаренко
  • Юлія Цепун, волонтер, засновник ГО Родини “Небесної Сотні”, Президент БФ “Нове Відродження України”
  • Ярослав Бондаренко, військовий, волонтер, засновник БФ “Нове Відродження України”
  • Юрій Зозуля, військовий, волонтер, засновник “Х-Park”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *